Női karkötők
ÚjdonságokAkciókÁsvány lexikonLegnépszerűbbA nyaklánc 50 cm-es, kérhető hosszabb és rövidebb méretben is, csak Írj a megjegyzés mezőbe rendelés esetén.
Gránát feltételezett hatása: védő, vértisztító, anyagcsere, szív, tüdő, máj, immunrendszer, tápanyag felvétel, depresszió, önbizalom, akaraterő, szexualitás
A Gránát már a középkorban is ismert ásvány volt. A harcosok gránát darabokat rakattak a pajzsukba és a kardjuk markolatába, hogy megvédje őket a sérülésektől. A hagyomány szerint a gránát világosságot hoz a sötétségbe borult lélekbe. A gránát a segítség köve. Regenerálja a testet, tisztítja a vért, serkenti az anyagcserét, jótékony hatással van a szívre, tüdőre és a máj működésére. Erősíti az immunrendszert, fokozza a tápanyag felvételt a bélben. Csillapítja a depresszió tüneteit, a szorongást és a félelmet. Életenergiával tölti fel az egész szervezetet és segít az önfejlesztésben. Önbizalmat és akaraterőt biztosít tulajdonosának. Biztosítja a kiegyensúlyozott szexuális életet.
Gránát hatása a gyökér-csakrára: A gránát a kezdeményezőkészséget, önbizalmat, akaraterőt és a sikert biztosítja viselője számára. Szabályozza a szexualitást, gyógyítja a nemi szervek betegségeit és jótékonyan hat a vérkeringésre.
Alkalmazása:
Viseljük ékszerként, a lényeg, hogy érintkezzen a bőrfelülettel, vagy marokkőként tegyük a megfelelő testrészre.
Felhasznált szakirodalom:
Sharamon Shalila-Baginski Bodo J.: Rejtett energiák - A Csakra-tan fényében
Dr. Csomai Zita: Gyógyító kristályok
Michael Gienger: A kristálygyógyászat tankönyve
Judy Hall : Kristálybiblia
Sonja Heider: Gyógyító kövek könyve
Sue Lilly: : Mágikus és gyógyító kövek
Judy Hall: Varázslatos kristályok – 300 gyógyító kristály
FIGYELEM!
Az ásványok és az ásványokból készült ékszerek, malák nem gyógyászati eszközök, és nem alkalmasak bármely testi, vagy lelki probléma megoldására. Az itt leírtak a kristályokkal kapcsolatos tradícionális szakirodalom alapján készültek. Ha valamilyen fizikai vagy mentális betegség gyanúja merül fel, úgy keresse fel orvosát. (A Btk. 187. §-a szerint erre fel kell hívnunk figyelmét.)